Aktualności

Podsumowanie akcji Sprzątania Świata 2021

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym podsumowaniu akcji Sprzątania Świata. Tegoroczne spotkanie miało miejsce 28 października na terenie leśniczówki  Krzyżowiec. Uczniowie z klasy VIII A pod opieką pana Łukasza Koniecznego brali udział w zadaniach konkursowych. Jednym z nich było wykonanie kompozycji plastycznej z materiałów przyrodniczych, które pozbierali podczas spaceru po lesie. Tegoroczne hasło przewodnie akcji: „Myślę, więc nie śmiecę”.

 Otwarcia spotkania dokonali przedstawiciele Gminnego Zakładu Komunalnego z Włoszakowic oraz Nadleśnictwa Włoszakowice. W zabawach brały udział szkoły z Dłużyny, Jezierzyc Kościelnych, Krzycka Wielkiego, Włoszakowic i Bukówca Górnego oraz reprezentanci Środowiskowego Domu Samopomocy z Włoszakowic.

Na zakończenie odbyło się smażenie kiełbasek przy ognisku. Później dokonano podsumowania imprezy. Każda szkoła  otrzymała nagrody rzeczowe w postaci kalendarzy i drobnych upominków dla uczestników.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 771 gości oraz 0 użytkowników.