Aktualności

Tradycyjnie tuż przed Świętem Odzyskania Niepodległości odbył się Bieg Licealisty. Ta biegowa impreza doczekała się już VI edycji. W każdej z nich udział brali uczniowie naszej szkoły. Nie inaczej było tym razem. W iście listopadowej, rześkiej aurze na blisko dwukilometrowej trasie rywalizowało 10 reprezentantów naszej szkoły.

W czwartek 9 listopada 2017 roku, czteroosobowa reprezentacja naszej szkoły wraz z opiekunem- Dariuszem Wandolskim miała okazję wziąć udział w Turnieju Strzeleckim z okazji Święta Niepodległości odbywającym się na strzelnicy sportowej przy III Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie. Zawody te były jednocześnie podsumowaniem Szkolnej Ligi Strzeleckiej za rok 2017.

W dniach 25.10.2017-19.10.2017 pietnorościoro uczniów naszej szkoły, wraz z opiekunami- panem Łukaszem Stachowiakiem i panem Adamem Skorupińskim miało okazję po raz kolejny brać udział w programie „Euroweek - szkoła liderów”, gdzie mogliśmy połączyć naukę angielskiego z świetną zabawą, oraz integracją z rówieśnikami i wolontariuszami z różnych zakątków świata.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie ProGrupa.com. Zarządzanie i zmiany Dariusz Wandolski.

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.