Aktualności

Koniec roku szkolnego, Szkolny Zespół Regionalny miał w tym roku bardzo pracowity. W dniu 4 czerwca Zespół wystąpił na Dniu Dziecka Nadleśnictwa Włoszakowice. To bardzo duża impreza organizowana od kilku lat na Koczurach. Przyjeżdża nań kilka tysięcy osób niemal z całego powiatu. Atrakcji jest zawsze bardzo dużo: dmuchańce, strzelnice, gry i zabawy, ciekawe pokazy, animatorzy, występy cyrkowe, występy artystyczne - wszystko oczywiście za darmo. My prezentowaliśmy tańce bukówieckie oraz teksty gwarowe. Po występie przebraliśmy się i dobrze bawiliśmy się aż ... nie zaczął padać deszcz. Niestety nie zanosiło się, że przestanie więc wróciliśmy.

Uczniowie Naszej Szkoły brali udział w VI edycji Gminnego Konkursu Matematycznego, który odbył się  w Jezierzycach Kościelnych 7 czerwca. Brali w nim udział uczniowie klas 4-6, którzy pojechali na matematyczne zmagania pod opieką pani Karoliny Kowalczyk-Praiss. Z klasy 4: Gracjan Kowalczyk, Oliwia Józefiak, Igor Praiss, z klasy 5: Jakub Poloszyk, Jakub Majorek, Dawid Kałek, z klasy 6: Dominika Grycz, Rita Skorupińska, Dominik Martynów.

Koniec roku szkolnego niekoniecznie musi wiązać się z nudnymi zajęciami, gdzie uczniowie bezczynnie siedzą w ławkach znudzeni kolejnym oglądanym filmem w kończącym się już tygodniu.  Swoim rówieśnikom uświadomiła to klasa trzecia gimnazjum, która 20 czerwca 2017r. zorganizowała wraz ze swoją wychowawczynią- panią Edytą Ordon- Grobecką "Alternatywę dla komputera", czyli dzień pełen zabaw, którymi można zastąpić czas spędzony w domu przed komputerem, telewizorem, telefonem itp.

© 2015 ZS Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie ProGrupa.com.

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.