Rekordy Szkoły

DZIEWCZĘTA

Lp.

Dyscyplina

Wynik

Imię i nazwisko

Rok ustanowienia

1.

60m

8,46s

Oliwia Spławska

2019r.

2.

100m

13,75s

Oliwia Spławska

2019r.

3.

300m

48,01s

Oliwia Spławska

2019r.

4.

200m ppł.

38,80s

Karolina Cukierska

2017r.

5.

300m ppł

57,32s

Luiza Kowalczyk

2013r.

6.

600m

1:52,92s

Aldona Kot

2019r.

7.

1000m

3:26,40s

Zofia Marcinek

2019r.

8.

2000m

7:47,37s

Zofia Marcinek

2019r.

9.

Sztafeta 4x100m

57,48s

Rita Skorupińska, Aldona Kot, Karolina Cukierska, Rita Grzesiecka

2019r.

10.

Sztafeta szwedzka (100m,200m,300m,400m)

2:50,84s

Oktawia Kowalczyk, Paulina Motuzna, Agnieszka Buchert, Luiza Kowalczyk

2013r.

11.

Rzut oszczepem

24,90m

Sandra Hanusek

2013r.

12.

Rzut pił. palantową

42m

Adrianna Maciejewska

2000r.

13.

Pchnięcie kulą (3kg.)

9,50m

Adrianna Maciejewska

2003r.

14.

Skok w dal

4,72m

Oliwia Spławska

2019r.

15.

Skok wzwyż

127cm

Oliwia Spławska

2019r.

16.

Czwórbój LA indywidualnie

328 pkt.

Oliwia Spławska

2019r.

17.

Czwórbój LA drużynowo (dz.)

1218 pkt.

Jagoda Grześkowiak, Nadia Szady, Oliwia Spławska, Nikola Sobierajska, Anna Wojciechowska, Maja Poniży

2019r.

CHŁOPCY

Lp.

Dyscyplina

Wynik

Imię i nazwisko

Rok ustanowienia

1.

60m

8,30s

Szymon Apolinarski

2004r.

2.

100m

12,06s

Szymon Kot

2019r.

3.

300m

39,37s

Michał Gbór

2012r.

4.

200m ppł.

36,04s

Mikołaj Małecki

2017r.

5.

300m ppł.

44,27s

Eryk Poniży

2012r.

6.

1000m

3:05,98s

Błażej Kot

2018r.

7.

2000m

6:42,54s

Bartosz Zając

2004r.

8.

3000m

11:33,23s

Marek Głuszak

2003r.

9.

Sztafeta 4x100m

51,83s

Natan Lórych, Błażej Kot, Mikołaj Małecki, Szymon Kot

2018r.

10.

Sztafeta szwedzka (100m,200m,300m,400m)

2:19,00s

Michał Paul, Eryk Woźniak, Michał Gbór, Eryk Poniży

2012r.

11.

Rzut oszczepem

35,84m

Tomasz Sowijak

2016r.

12.

Rzut pił. palantową

52,5m

Natan Lórych

2017r.

13.

Pchnięcie kulą (4kg.)

11,12m

Szymon Rozwalka

2012r.

14.

Pchnięcie kulą (5 kg.)

9,73m

Jakub Kaczor

2015r.

15.

Skok w dal

5,42m

Jakub Poniży

2016r.

16.

Skok wzwyż

145cm

Michał Paul

2012r.

17.

Czwórbój LA indywidualnie

247 pkt.

Natan Lórych

2017r.

18.

Czwórbój LA drużynowo (ch.)

840 pkt.

Kamil Kaczmarek, Gracjan Kowalczyk, Kamil Mikołajczak, Alan Biedrzyński, Mateusz Sieracki, Kacper Czapczyński

2019r.

Wyniki te zostały ustanowione na zajęciach w-f i zawodach sportowych.

Notowanie wyników rozpoczęto od roku szkolnego 1999/2000

Rekord bieżni (250 metrów) 35,6s – Michał Gbór 2011r. Oliwia Spławska – 40,20s – 2019r.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 324 gości oraz 0 użytkowników.