Medaliści Mistrzostw Powiatu w L.A.

Medal

Dyscyplina

Rok

ZŁOTO

   

Bartosz Zając

2000m (przełaj)

2004r.

Szymon Rozwalka

Pchnięcie kulą

2010r.

Kacper Dudzik

2000m

2010r.

Joanna Sobczak

300m przez płotki

2011r.

Eryk Poniży

300m przez płotki

2011r.

Eryk Poniży

300m przez płotki

2012r.

Michał Gbór

300m

2012r.

Reprezentacja chłopców Gimnazjum

Sztafeta szwedzka (100,200,300,400m)

2012r.

Sandra Hanusek

Rzut oszczepem

2013r.

Michał Paul

300m przez płotki

2013r.

Sztafeta Szwedzka (chł.)

100,200,300,400m

2013r.

Filip Józefiak

1200m (przełaj)

2013r.

Natalia Motuzna

1200m (przełaj)

2015r.

Sztafeta SP

10x800m

2015r.

Karolina Marcinek

200m przez płotki

2016r.

Tomasz Sowijak

Rzut oszczepem

2016r.

Natalia Motuzna

Czwórbój indywidualnie

2016r.

Natalia Motuzna

1200m (przełaj)

2016r.

Błażej Kot

1200m (przełaj)

2016r.

Reprezentacja dziewcząt młodszych SP

przełaj

2017r.

Reprezentacja chłopców starszych SP

przełaj

2017r.

Estera Śliwa

1000m

2017r.

Zofia Marcinek

300m

2017r.

Karolina Cukierska

200m przez płotki

2017r.

Reprezentacja dziewcząt młodszych SP

10x800m

2017r.

SREBRO

   

Bartosz Zając

2000m (przełaj)

2003r.

Weronika Lipowa

1000m (przełaj)

2003r.

Weronika Lipowa

600m

2004r.

Karolina Gbór

Pchnięcie kulą

2004r.

Daniel Czapczyński

300m

2004r.

Bartosz Zając

2000m

2004r.

Marta Rolla

300m przez płotki

2010r.

Luiza Kowalczyk

800m (przełaj)

2011r.

Sandra Hanusek

Rzut oszczepem

2012r.

Michał Paul

2000m (przełaj)

2013r.

Jakub Grzesiecki

300m

2013r.

Dawid Marcinek

2000m

2013r.

Jakub Poniży

Skok w dal

2016r.

Reprezentacja dziewcząt SP

Czwórbój LA

2016r.

Sztafeta dziewcząt SP

8x800m

2016r.

Sztafeta dziewcząt Gimnazjum

10x800m

2016r.

Natan Lórych

1200m (przełaj)

2017r.

Natan Lórych

Rzut piłeczką palantową

2017r.

Reprezentacja dziewcząt SP

Czwórbój LA

2017r.

BRĄZ

   

Sztafeta SP (chłopcy)

8x50m

2000r.

Sztafeta Gimnazjum (chłopcy)

10x1000m

2003r.

Sztafeta SP

10x800m

2003r.

Joanna Lipowa

800m (przełaj)

2003r.

Robert Błaszyk

800m (przełaj)

2003r.

Natalia Rolla

300m przez płotki

2004r.

Dagmara Królikowska

1000m

2004r.

Aneta Wojciechowska

Pchnięcie kulą

2010r.

Sztafeta SP

10x800m

2010r.

Marta Rolla

skok wzwyż

2011r.

Oktawia Kowalczyk

1000m (przełaj)

2011r.

Joanna Sobczak

300m przez płotki

2012r.

Dawid Marcinek

2000m

2012r.

Patrycja Śliwa

1000m

2013r.

Luiza Kowalczyk

300m przez płotki

2013r.

Reprezentacja dziewcząt Gimnazjum

Sztafeta szwedzka (100,200,300,400m)

2013r.

Fryderyka Malepsza

300m przez płotki

2014r.

Alan Załucki

300m

2015r.

Reprezentacja chłopców Gimnazjum

Sztafeta szwedzka (100,200,300,400m)

2016r.

Reprezentacja chłopców SP

Czwórbój LA

2016r.

Błażej Kot

Czwórbój indywidualnie

2016r.

Estera Śliwa

1200m (przełaj)

2016r.

Sztafeta chłopców SP

8x800m

2016r.

Reprezentacja dziewcząt Gimnazjum

przełaj

2017r.

Estera Śliwa

1600m (przełaj)

2017r.

Szymon Kot

2000m

2017r.

Reprezentacja dziewcząt Gimnazjum

Sztafeta szwedzka (100,200,300,400m)

2017r.

 

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie ProGrupa.com. Zarządzanie i zmiany Dariusz Wandolski.

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.