Aktualności

Bieg Sokoła 2013

7 kwietnia br. w Bukówcu Górnym odbył się XXVIII Bieg Sokoła. Nasza szkoła reprezentowana była przez 99 uczniów, którzy zmierzyli się z dystansami 1, 2 oraz 5 km, odnosząc spore sukcesy.

W biegu na 1 km w kategorii M-11 Patryk Obiegała zajął 3 miejsce. W kategorii M-9 Bartosz Obiegała objął także miejsce 3, Mikołaj Królikowski 4, a Bartosz Stępczak 5. W kategorii K-11 na  6 miejscu uplasowała się Estera Śliwa, a w kategorii K- 9 takie samo miejsce zajęła Aldona Kot. W biegu na 2 km w kategorii K-13  7 miejsce zdobyła Karolina Marcinek, a Luiza Kowalczyk zajęła 8 miejsce w kategorii K-15. Dominik Poniży w biegu na 2 km, w kategorii M- 15 odebrał nagrodę za 3 miejsce. Do biegu na 5 km z naszej szkoły wystartowały tylko dwie osoby, zajęły jednak bardzo dobre miejsca. Dawid Marcinek był 18, a Michał Paul 23.
Należy też wspomnieć o kilku osobach, które pomogły TG Sokół w przygotowaniach do tej imprezy sportowej. Dziewczyny z gimnazjum pracowały w biurze zawodów i rozdawały medale, a chłopcy pilotowali trasy biegów. Uroczystość zakończyła się wręczeniem nagród, a my już nie możemy się doczekać kolejnego, XXVIV Biegu Sokoła.

Odwiedza nas 602 gości oraz 0 użytkowników.