Aktualności

Oficjalne otwarcie boiska szkolnego

Po dość długiej modernizacji w poniedziałek 18 czerwca do oficjalnego użytku zostało oddane boisku przy naszej szkole.

Na oficjalne otwarcie boiska szkolnego zaproszeni zostali goście: pani Monika Klemenska sekretarz gminy Włoszakowice, pan Tadeusz Malepszy sołtys Bukówca Górnego, pani Zofia Dragan dyrektor ZS Bukówiec Górny, pan Ryszard Krawczyk przedstawiciel klubu GKS Włoszakowice oraz pani Halina Ginter współwłaścicielka firmy Dimah. FHU. Ginter W. To właśnie zaproszeni goście uroczyście przecięli wstęgi i otwarli boisko szkolne. Dodatkowo każdy z gości wykonał rzut karny. Było to o tyle trudne zadanie, że miedzy słupkami stał bramkarz reprezentacji Polski Olimpiad Specjalnych – Grzegorz Szkudlarczyk. Naszym gościom jednak udało się kilka razy trafić do bramki.

Tuż po oficjalnym otwarciu i przecięci wstęgi, a także po rzutach karnych przyszedł czas na mecz „III Gimnazjum – Reszta Świata”. Sparing pomiędzy tymi drużynami rozegrany w czwartek zakończył się wynikiem 6:6. Kiedy sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy z boiska bardziej zadowoleni schodzili zawodnicy „Reszty Świata”, którzy prowadzili 2:1. W czasie przerwy kibice typowali wynik jakim zakończy się spotkanie – najczęściej padały remisy w przypuszczeniach uczniów zebranych na trybunach. Podczas drugiej połowy meczu mogliśmy zobaczyć jeszcze kilka świetnie strzelonych bramek, zarówno przez ekipę „Reszty Świata” jak i „III Gimnazjum”.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysoka wygraną drużyny „Reszty Świata” ... ale wszyscy po zakończeniu spotkania byli ze sobą zgodni, że to tylko zabawa i liczyło się zaangażowanie oraz przyjacielska sportowa atmosfera.

Odwiedza nas 553 gości oraz 0 użytkowników.