Aktualności

Previous Next

Dzień Chłopaka w Klasie 8

Dnia 28.09.2018 w klasie 8 był obchodzony Dzień Chłopaka. Dziewczęta zafundowały chłopakom koszulki w kolorze różowym z numerem z dziennika oraz nazwiskiem i pierwszą literą imienia.

Uczennice postanowiły zakupić  takie same koszulki  dla siebie oraz dla wychowawczyni, pani  Agnieszki. Nie zapomniały również o koleżance Weronice, która, mimo że nie chodzi do szkoły, należy do naszej klasy. Cała akcja została przyjęta z entuzjazmem, a prezent przypadł do gustu obdarowanym. Chłopakom raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego. Chcielibyśmy podziękować Panu Darkowi za zrobienie nam tych pamiątkowych zdjęć.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 419 gości oraz 0 użytkowników.