Aktualności

Nasze ŚPIEWAJĄCE DZIECIAKI

Popołudnie 25 kwietnia minęło pod znakiem wokalnych popisów dzieci z klas I – III z naszej gminy, które zebrały się w budynku ZSO we Włoszakowicach, aby uczestniczyć w konkursie Śpiewające dzieciaki.

Konkurs ten miał na celu między innymi: wspieranie najzdolniejszych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji umiejętności wokalnych oraz dorobku artystycznego, propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, popularyzację piosenek dziecięcych,  kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

Komisja w składzie:

Alicja Zborowska – wicedyrektor ZSO we Włoszakowicach

Monika Lucerek – dyrektor GOK Włoszakowice

Katarzyna Kaczmarek – nauczyciel muzyki z ZSO Włoszakowice, nie miała łatwego zadania.

Popisy najmłodszych wokalistów wywoływały u zebranej publiczności w postaci mam, tatusiów, cioć, babć, czy wychowawczyń, wiele emocji. Całość dopełniła piękna charakteryzacja  i przemyślana choreografia. Również  prowadzący Szymon Gąda podkreślał talent muzyczny i aktorski oraz odwagę młodych artystów.

Po ogłoszeniu werdyktu i podsumowaniu nadszedł czas na wręczenia nagród oraz pamiątkowe zdjęcia.

Ostatecznie z naszej szkoły największy sukces odniosła uczennica Gabrysia Dudziak otrzymując wyróżnienie. Dzielnie spisały się również pozostałe uczestniczki z bukówieckiej szkoły: Zuzia Kaczmarek z klasy I oraz Kaja Majorek i Wiktoria Krawczyk z klasy III.

Zadowolone  z wygranych oraz szczęśliwe z pokonania własnej tremy uczestniczki wśród radosnych rozmów i gratulacji od najbliższych, udały się do domów.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 540 gości oraz 0 użytkowników.