Aktualności

Artur Lipowy na Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Święciechowie

22 listopada 2017r. o godz. 9.30 rozpoczęła się uroczysta gala podsumowująca Powiatowy Konkurs Recytatorski pt. „Mój ulubiony wiersz”. Wzięły w nim udział dzieci ze szkół z: Długich Starych, Garzyna, Goniembic, Jezierzyc Kościelnych, Kąkolewa, Lasocic, Święciechowy, Włoszakowic i Bukówca Górnego.

Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa, Samorządowy Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie MożeMy ze Święciechowy.

Konkurs przebiegał w dwóch turach. Pierwsza część odbyła się 9. 11. 2017r. i tam podczas przeglądu wszystkich uczestników Artur z klasy III został zakwalifikowany do finałowej dziesiątki.  Druga tura odbyła się niecałe 2 tygodnie później. Po prezentacji wierszy przygotowanej przez dziesięciu finalistów odbyły się krótkie warsztaty. Następną atrakcją było przedstawienie teatralne pt. „Bajka o dwóch braciach”, w którym mogli wziąć udział zaproszeni recytatorzy. Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Nasz uczeń otrzymał WYRÓŻNIENIE.

Bardzo serdecznie gratulujemy Arturowi i życzymy dalszych sukcesów.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.