Aktualności

„Mój ulubiony bohater książkowy"

Szkolna biblioteka pod koniec kwietnia ogłosiła konkurs plastyczny pt. Mój ulubiony bohater książkowy, adresowany do uczniów klas I-III, którego celem było kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, rozwijanie możliwości twórczych, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i promocja literatury dziecięcej. Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice, przedstawiającej ulubionego bohatera książkowego.

Rozwiązanie konkursu nastąpiło miesiąc później. Uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem plastycznym, przysparzając tym niemały problem jury konkursu. Wszyscy otrzymali nagrody książkowe w zależności od osiągniętego wyniku, a dodatkowym wyróżnieniem jest wystawa prac konkursowych, które można podziwiać na salce w głównym budynku szkoły.

Oto wyniki:

I miejsce:

Anna Maćkowiak kl.1

Wojciech Szulc kl. 1

Krzysztof Świętkowiak kl.2

Marcel Maćkowiak kl.3

II miejsce:

Franciszek Grygiel kl.1

Nadia Gurbada kl. 2

Laura Bajonczak klasa 3

III miejsce:

Zofia Konieczna kl.3

Dominik Maćkowiak kl.3

Zachęcamy do udziału w konkursach i zabawach literackich, które szkolna biblioteka ogłosi w nowym roku szkolnym.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.