Aktualności

Dyplom dla Marcela Maćkowiaka

Marcel Maćkowiak uczeń klasy III naszej szkoły otrzymał dyplom za zajęcie I miejsca w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci, pod hasłem ,,Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Patronat honorowy nad Konkursem sprawował Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa wiejskiego. Należało wykonać dwuwymiarową pracę plastyczną w formacie A3 w dowolnej technice, obrazującą sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania upadkom osób pracujących i przebywających w gospodarstwie rolnym. Praca plastyczna Marcela wyróżniła się spośród innych prac pomysłowością, kreatywnością i starannością. Nie zabrakło w niej także aktywności twórczej, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik plastycznych oraz prawidłowego zagospodarowania przestrzeni.

Marcelowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 779 gości oraz 0 użytkowników.