Plan 1-3 Gimn

1 G - plan zajęć

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 j.polski
1 G - Sobecka A. (klasa nr 27)
fizyka
1 G - Lisiewicz K. (Pracownia fiz/chem (7))
j.polski
1 G - Sobecka A. (klasa nr 27)
wiedza o społeczeństwie
1 G - Kutny K. (klasa nr 27)
j.polski
1 G - Sobecka A. (klasa nr 27)
08:55 - 09:40 matematyka
1 G - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
1 G - Wandolski D. (sala gimn/boisko szk.)
j.polski
1 G - Sobecka A. (klasa nr 27)
historia
1 G - Kutny K. (klasa nr 27)
chemia
1 G - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
09:50 - 10:35 język niemiecki
1 G - Królikowska M. (klasa nr 27)
język angielski
1 G - Stachowiak Ł. (klasa nr 27)
język niemiecki
1 G - Królikowska M. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
1 G - Wandolski D. (sala gimn/boisko szk.)
matematyka
1 G - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
10:55 - 11:40 wychowanie fizyczne
1 G - Wandolski D. (sala gimn/boisko szk.)
godzina wychowawcza
1 G - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
biologia
1 G - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
matematyka
1 G - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
muzyka
1 G - Grochowczak A. (Pracownia muzyczna (9))
11:50 - 12:35 Zaj. wyrównawcze j. polski
1 G - Sobecka A. (klasa nr 27)
j.polski
1 G - Sobecka A. (klasa nr 27)
matematyka
1 G - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
geografia
1 G - Konieczny Ł. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
1 G - Wandolski D. (sala gimn/boisko szk.)
12:45 - 13:30 język angielski
1 G - Stachowiak Ł. (klasa nr 27)
historia
1 G - Kutny K. (klasa nr 27)
język angielski
1 G - Stachowiak Ł. (klasa nr 27)
chemia
1 G - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
edukacja dla bezpieczeństwa
1 G - Kiciński B. (klasa nr 27)
13:40 - 14:25 Zaj. wyrównawcze biol-chem
1 G - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
  informatyka
1 G - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
  religia
1 G - Dyba T. (klasa nr 27)
14:30 - 15:15         religia
1 G - Dyba T. (klasa nr 27)

2 G - plan zajęć

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 język angielski
2 G. gr.1 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
j.polski
2 G - Sobecka A. (klasa nr 21)
język angielski
2 G. gr.1 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
język angielski
2 G. gr.2 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
wiedza o społeczeństwie
2 G Szymon Lipowy - Kutny K. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
2 G dz. - Wandolski D. (Hala sportowa W-ce)
wychowanie fizyczne
2 G ch. - Konieczny Ł. (Hala sportowa W-ce)
08:55 - 09:40 język niemiecki
2 G - Królikowska M. (klasa nr 21)
fizyka
2 G - Lisiewicz K. (Pracownia fiz/chem (7))
język niemiecki
2 G - Królikowska M. (klasa nr 21)
zajęcia techniczne
2 G - Ordon-Grobecka E. (klasa nr 21)
wychowanie fizyczne
2 G dz. - Wandolski D. (Hala sportowa W-ce)
wychowanie fizyczne
2 G ch. - Konieczny Ł. (Hala sportowa W-ce)
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne
2 G dz. - Wandolski D. (sala gimn/boisko szk.)
wychowanie fizyczne
2 G ch. - Konieczny Ł. (sala gimn/boisko szk.)
matematyka
2 G - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 21)
j.polski
2 G - Sobecka A. (klasa nr 21)
matematyka
2 G - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 21)
historia
2 G - Kutny K. (klasa nr 21)
10:55 - 11:40 Zaj. wyrównawcze j. polski
2 G - Sobecka A. (klasa nr 21)
godzina wychowawcza
2 G - Grygiel I. (klasa nr 21)
plastyka
2 G - Dragan Z. (klasa nr 21)
j.polski
2 G - Sobecka A. (klasa nr 21)
matematyka
2 G - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 21)
11:50 - 12:35 matematyka
2 G - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 21)
religia
2 G - Banaszak J. (klasa nr 21)
biologia
2 G - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
j.polski
2 G - Sobecka A. (klasa nr 21)
j.polski
2 G - Sobecka A. (klasa nr 21)
12:45 - 13:30 biologia
2 G - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
religia
2 G - Banaszak J. (klasa nr 21)
wychowanie fizyczne
2 G dz. - Wandolski D. (sala gimn/boisko szk.)
wychowanie fizyczne
2 G ch. - Konieczny Ł. (sala gimn/boisko szk.)
zajęcia artystyczne
2 G - Dragan Z. (klasa nr 21)
geografia
2 G - Konieczny Ł. (klasa nr 21)
13:40 - 14:25 plastyka
2 G - Dragan Z. (klasa nr 21)
historia
2 G - Kutny K. (klasa nr 21)
język angielski
2 G. gr.2 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
informatyka
2 G Szymon Lipowy - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
zajęcia artystyczne
2 G - Dragan Z. (klasa nr 21)
chemia
2 G - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
14:30 - 15:15 język angielski
2 G. gr.2 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
    język angielski
2 G. gr.1 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
edukacja dla bezpieczeństwa
2 G - Kiciński B. (klasa nr 21)

3 G - plan zajęć

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 matematyka
3 G - Ordon-Grobecka E. (klasa nr 8)
matematyka
3 G - Ordon-Grobecka E. (klasa nr 8)
język niemiecki
3 G - Królikowska M. (klasa nr 8)
informatyka
3 G - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
wychowanie fizyczne
3 G ch. - Konieczny Ł. (Hala sportowa W-ce)
wychowanie fizyczne
3 G dz. - Wandolski D. (Hala sportowa W-ce)
08:55 - 09:40 plastyka
3 G - Dragan Z. (klasa nr 8)
j.polski
3 G - Sobecka A. (klasa nr 8)
chemia
3 G - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
j.polski
3 G - Sobecka A. (klasa nr 8)
wychowanie fizyczne
3 G ch. - Konieczny Ł. (Hala sportowa W-ce)
wychowanie fizyczne
3 G dz. - Wandolski D. (Hala sportowa W-ce)
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne
3 G ch. - Konieczny Ł. (sala gimn/boisko szk.)
wychowanie fizyczne
3 G dz. - Wandolski D. (sala gimn/boisko szk.)
fizyka
3 G - Lisiewicz K. (Pracownia fiz/chem (7))
matematyka
3 G - Ordon-Grobecka E. (klasa nr 8)
zajęcia techniczne
3 G - Ordon-Grobecka E. (klasa nr 8)
matematyka
3 G - Ordon-Grobecka E. (klasa nr 8)
10:55 - 11:40 język angielski
3 G - Stachowiak Ł. (klasa nr 8)
godzina wychowawcza
3 G - Ordon-Grobecka E. (klasa nr 8)
język angielski
3 G - Stachowiak Ł. (klasa nr 8)
wiedza o społeczeństwie
3 G - Kutny K. (klasa nr 8)
j.polski
3 G - Sobecka A. (klasa nr 8)
11:50 - 12:35 język niemiecki
3 G - Królikowska M. (klasa nr 8)
historia
3 G - Kutny K. (klasa nr 8)
j.polski
3 G - Sobecka A. (klasa nr 8)
zajęcia artystyczne
3 G - Dragan Z. (klasa nr 8)
biologia
3 G - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
12:45 - 13:30 j.polski
3 G - Sobecka A. (klasa nr 8)
geografia
3 G - Konieczny Ł. (klasa nr 8)
wychowanie fizyczne
3 G ch. - Konieczny Ł. (sala gimn/boisko szk.)
wychowanie fizyczne
3 G dz. - Wandolski D. (sala gimn/boisko szk.)
Zaj. wyrównawcze matematyka
3 G - Ordon-Grobecka E. (klasa nr 8)
religia
3 G - Dyba T. (klasa nr 8)
13:40 - 14:25 religia
3 G - Dyba T. (klasa nr 8)
język angielski
3 G - Stachowiak Ł. (klasa nr 8)
historia
3 G - Kutny K. (klasa nr 8)
  edukacja dla bezpieczeństwa
3 G - Kiciński B. (klasa nr 8)
14:30 - 15:15 zajęcia artystyczne
3 G - Dragan Z. (klasa nr 8)
       
© 2015 ZS Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie ProGrupa.com.

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.