Aktualności

Mistrzostwa Gminy w Biegach Przełajowych - dominacja Szkoły Podstawowej w Bukówcu Górnym

Tegoroczne mistrzostwa gminy Włoszakowice w Biegach Przełajowych odbywały się, można powiedzieć, pod dyktando reprezentantów naszej szkoły.

Już w pierwszym biegu, dziewczynek z klas 4-5 SP, klasą dla siebie okazały się siostry Motuzne. Mistrzynią Gminy została Natalia, a tuż za nią linię mety przekroczyła Mirella. Sukces Mirelli jest tym większy, że jest ona dopiero w 3 klasie szkoły podstawowej, pozostawiła więc w pokonanym polu dużo starsze rywalki. W kolejnym biegu (klas 4-5) doskonale zaprezentowali się chłopcy. Zdecydowanie wygrał Szymon Kot a o krok od podium (4 miejsce) uplasował świetnie zapowiadający się lekkoatleta z klasy 4 - Mikołaj Królikowski.

Następnie do rywalizacji przystąpili szóstoklasiści. Z  bardzo dobrej strony pokazał się Szymon Lipowy, który w swoim biegu zajął 2 miejsce zdobywając tytuł wicemistrza gminy. Bardzo ładnie pobiegła Alicja Drobnik, która po fantastycznym finiszu zajęła wysokie 7 miejsce.

Na wysokości zadania stanęły również nasze gimnazjalistki. Karolina Marcinek po pasjonującej walce do samej mety zajęła 3 miejsce a Daria Cukierska zdobyła tytuł wicemistrzowski, zajmując 2 lokatę.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Odwiedza nas 1841 gości oraz 0 użytkowników.