Plan 4-6 SP

4 SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 przyroda
4 SP - Grygiel I. (klasa nr 30)
matematyka
4 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 30)
matematyka
4 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 30)
przyroda
4 SP - Grygiel I. (klasa nr 30)
język angielski
4 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 30)
08:55 - 09:40 matematyka
4 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 30)
informatyka
4 SP - Kowalczyk-Praiss K. (Pracownia informatyczna (10))
j.polski
4 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 30)
j.polski
4 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 30)
matematyka
4 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 30)
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne
4 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
j.polski
4 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 30)
język angielski
4 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 30)
plastyka
4 SP - Dragan Z. (klasa nr 30)
j.polski
4 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 30)
10:55 - 11:40 historia
4 SP - Kutny K. (klasa nr 30)
zaj.z.wych
4 SP - Grygiel I. (klasa nr 30)
technika
4 SP - Mania M. (klasa nr 30)
wychowanie fizyczne
4 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
muzyka
4 SP - Dragan Z. (klasa nr 30)
11:50 - 12:35 język angielski
4 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 30)
religia
4 SP - Dyba T. (klasa nr 30)
wychowanie fizyczne
4 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
wychowanie do życia w rodzinie
4 SP - Piasecki D. (klasa nr 30)
wychowanie fizyczne
4 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
12:45 - 13:30 j.polski
4 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 30)
religia
4 SP - Dyba T. (klasa nr 30)

5 A SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne
5 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
historia
5 A SP - Kutny K. (klasa nr 27)
technika
5 A SP - Mania M. (klasa nr 27)
matematyka
5 A SP - Paprocka J. (klasa nr 27)
historia
5 A SP - Kutny K. (klasa nr 27)
08:55 - 09:40 matematyka
5 A SP - Paprocka J. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
5 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
5 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
muzyka
5 A SP - Dragan Z. (klasa nr 27)
geografia
5 A SP - Konieczny Ł. (klasa nr 27)
j.polski
5 A SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 27)
09:50 - 10:35 plastyka
5 A SP - Dragan Z. (klasa nr 27)
język angielski
5 A SP - Kutkowski T. (klasa nr 27)
j.polski
5 A SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 27)
j.polski
5 A SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 27)
matematyka
5 A SP - Paprocka J. (klasa nr 27)
10:55 - 11:40 j.polski
5 A SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 27)
zaj.z.wych
5 A SP - Kutny K. (klasa nr 27)
język angielski
5 A SP - Kutkowski T. (klasa nr 27)
język angielski
5 A SP - Kutkowski T. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
5 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
5 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
11:50 - 12:35 informatyka
5 A SP - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
biologia
5 A SP - Grygiel I. (klasa nr 27)
matematyka
5 A SP - Paprocka J. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
5 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
5 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
12:45 - 13:30 religia
5 A SP - Banaszak J. (klasa nr 27)
j.polski
5 A SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
5 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
religia
5 A SP - Banaszak J. (klasa nr 27)

5 B SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne
5 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
matematyka
5 B SP - Paprocka J. (klasa nr 28)
matematyka
5 B SP - Paprocka J. (klasa nr 28)
geografia
5 B SP - Konieczny Ł. (klasa nr 28)
matematyka
5 B SP - Paprocka J. (klasa nr 28)
08:55 - 09:40 j.polski
5 B SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 28)
wychowanie fizyczne
5 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
5 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
technika
5 B SP - Mania M. (klasa nr 28)
historia
5 B SP - Kutny K. (klasa nr 28)
informatyka
5 B SP - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
09:50 - 10:35 historia
5 B SP - Kutny K. (klasa nr 28)
muzyka
5 B SP - Dragan Z. (klasa nr 28)
biologia
5 B SP - Grygiel I. (klasa nr 28)
język angielski
5 B SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 28)
język angielski
5 B SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 28)
10:55 - 11:40 język angielski
5 B SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 28)
zaj.z.wych
5 B SP - Paprocka J. (klasa nr 28)
j.polski
5 B SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 28)
j.polski
5 B SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 28)
wychowanie fizyczne
5 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
5 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
11:50 - 12:35 religia
5 B SP - Banaszak J. (klasa nr 28)
j.polski
5 B SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 28)
plastyka
5 B SP - Dragan Z. (klasa nr 28)
wychowanie fizyczne
5 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
5 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
j.polski
5 B SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 28)
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne
5 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
matematyka
5 B SP - Paprocka J. (klasa nr 28)
13:40 - 14:25 religia
5 B SP - Banaszak J. (klasa nr 28)

6 SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 matematyka
6 SP - Paprocka J. (klasa nr 29)
j.polski
6 SP - Grochowczak A. (klasa nr 29)
j.polski
6 SP - Grochowczak A. (klasa nr 29)
j.polski
6 SP - Grochowczak A. (klasa nr 29)
przyroda
6 SP - Grygiel I. (klasa nr 29)
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne
6 SP - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
historia i społeczeństwo
6 SP - Kutny K. (klasa nr 29)
j.polski
6 SP - Grochowczak A. (klasa nr 29)
język angielski
6 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 29)
j.polski
6 SP - Grochowczak A. (klasa nr 29)
09:50 - 10:35 język angielski
6 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 29)
wychowanie fizyczne
6 SP - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
matematyka
6 SP - Paprocka J. (klasa nr 29)
matematyka
6 SP - Paprocka J. (klasa nr 29)
wychowanie fizyczne
6 SP - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
10:55 - 11:40 zajęcia techniczne
6 SP - Mania M. (klasa nr 29)
zaj.z.wych
6 SP - Grochowczak A. (klasa nr 29)
wychowanie fizyczne
6 SP - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
religia
6 SP - Banaszak J. (klasa nr 29)
historia i społeczeństwo
6 SP - Kutny K. (klasa nr 29)
11:50 - 12:35 muzyka
6 SP - Dragan Z. (klasa nr 29)
plastyka
6 SP - Dragan Z. (klasa nr 29)
przyroda
6 SP - Grygiel I. (klasa nr 29)
religia
6 SP - Banaszak J. (klasa nr 29)
matematyka
6 SP - Paprocka J. (klasa nr 29)
12:45 - 13:30 j.polski
6 SP - Grochowczak A. (klasa nr 29)
przyroda
6 SP - Grygiel I. (klasa nr 29)
język angielski
6 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 29)
zajęcia komputerowe
6 SP - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
matematyka
6 SP - Paprocka J. (klasa nr 29)
© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.