Aktualności

Wycieczka klasy II do Izby Regionalnej

W ostatni dzień przed wielkanocną przerwą świąteczną, czyli w środę 13 kwietnia uczniowie klasy II spędzili dzień pełen niespodzianek i wrażeń. Najpierw w klasie czekały na dzieci drobne słodkości od Zająca. Po krótkiej próbie udaliśmy się obwodnicą do Izby Regionalnej, gdzie pani Zofia Dragan opowiedziała o dawnym życiu w bukówieckiej chacie. Mogliśmy obejrzeć sprzęty codziennego użytku, zdjęcia, czy wygląd ogrodu. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Do szkoły wracaliśmy już drogą główną w bardzo radosnych nastrojach, gdyż piękna prawdziwie wiosenna pogoda, a także perspektywa wolnych dni napawała nas optymizmem. Będąc przy parkingu zauważyliśmy znak z napisem,, Klasa II szuka Zająca " Radość i euforia dzieci była bezcenna.

Koszyczki dzieci, które dziwnym trafem zniknęły dzień wcześniej z klasy, pochowane były wśród zieleni na parkingu. Każdy oczywiście znalazł swój i rozpoczął się przegląd koszyczków. Zając był bardzo hojny. Dzień ten był bardzo radosny i na długo zostanie w naszej pamięci.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 634 gości oraz 0 użytkowników.