Aktualności

Rajd wiosenny

26 marca 2022 roku chętni uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w XXVII Złazie Turystycznym „Wiosna w lesie”. Początkiem naszej wędrówki był plac przy szkole we Włoszakowicach. Parę minut po 10.00 wyruszyliśmy znanym szlakiem w kierunku leśniczówki na Koczurach. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała piechurom z klasy I, II, III, IV, VII. Na miejscu czekały już na nas stanowiska z konkurencjami. Każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności. W naszej grupie znalazło się wielu zwycięzców. Byli to: kl.I – Bartosz Ławecki, Klasa II – Nadia Gurbada, Nikola Gurbada, Vanessa Biedrzyńska, Nikola Koźlik, kl.III – Dominik Maćkowiak, kl.VII – Kacper Poloszyk . W międzyczasie można było zjeść grillowaną kiełbasę i napić się ciepłej herbatki. Niektórzy zwiedzali teren rekreacyjny przy leśniczówce, podziwiali żyjące tam zwierzęta lub grali w piłkę. W miarę upływu czas zmieniała się pogoda, ale deszcz nie zdążył pokrzyżować nam planów. W bardzo dobrych nastrojach żegnaliśmy się z naszymi wychowawcami i wróciliśmy do domów. Opiekunami podczas wiosennej pieszej wyprawy byli: Iwona Grygiel, Magdalena Drobnik, Agnieszka Szymaniak i Wioletta Zając.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 449 gości oraz 0 użytkowników.