Aktualności

Ogólnopolski konkurs matematyczny LEON

17 marca 2022 roku 31 uczniów z klas młodszych przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu matematycznego „LEON”. Naszą szkołę reprezentowało: 14 uczniów z klasy III, 10 z klasy II i 7 z klasy I. Konkurs miał formę testu składającego się z pytań otwartych i zamkniętych. Każde zadanie mogło mieć jedną, dwie lub nawet kilka poprawnych odpowiedzi.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w przeciągu trzech miesięcy. Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie otrzyma dyplom uczestnictwa, laureaci I – X miejsca dyplomy laureata, a uczniowie, którzy zajmą I – III miejsca otrzymają dodatkowo nagrody książkowe. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników konkursu i życzymy powodzenia.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 713 gości oraz 0 użytkowników.