Aktualności

Nowości w bibliotece szkolnej

W marcu księgozbiór szkolnej biblioteki został wzbogacony o niemal pięćdziesiąt pozycji. Oprócz tego, że powiększył się zbiór lektur dla klas I-III, przybyły interesujące nowości czytelnicze dla uczniów w każdej kategorii wiekowej. Na młodszych czytelników czekają między innymi dalsze losy osławionych skarpetek spod pióra Justyny Bednarek, książki przybliżające postacie Marii Skłodowskiej – Curie i Juliana Tuwima, książki pomagające uwierzyć w siebie i radzić sobie z nieraz trudnymi uczuciami czy utwory z ciekawymi przygodami zwierząt, między innymi próbującymi rozwikłać zagadkę zniknięcia Kapelusza Pani Wrony.

Nieco starsi uczniowie mogą z kolei poznać babcię – rabusia czy przeżyć historię z dreszczykiem ukrytą na kartach książki „Szklane dzieci”. Na najstarszych czekają poradniki: „Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem” Przemka Staronia – Nauczyciela Roku 2018 oraz „Chcę być kimś, czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone”. Oprócz tego księgozbiór biblioteki wzbogacił się o powieści młodzieżowe Katarzyny Ryrych, Adama Silvery, dwa pierwsze tomy serii „Dary Anioła” i wiele, wiele innych....

Wejdź, wybierz, wypożycz.... Zapraszamy!!!

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 727 gości oraz 0 użytkowników.