Aktualności

Balik karnawałowy

Dnia 18.02.2022 roku w „czerwonej szkole” odbyły się baliki karnawałowe. Ze względu na istniejącą pandemię każda klasa bawiła się w swojej sali lekcyjnej. Tego dnia wszyscy uczniowie zamienili swoje codzienne stroje na wystrzałowe przebrania. Można było zobaczyć postaci z różnych bajek, ciekawe zwierzęta, czy przedstawicieli różnych zawodów. Również sceneria sal zmieniła się nie do poznania. Dekoracje karnawałowe, balony i serpentyny sprawiły, że wszyscy poczuli się jak na prawdziwym balu. Była muzyka, tańce i różne zabawy. Nie zabrakło też smakołyków i napojów, które wcześniej przygotowali rodzice uczniów klas młodszych. Wszystkie dzieci w wyśmienitych nastrojach wróciły do domów.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 1078 gości oraz 0 użytkowników.