Aktualności

Oliwia Spławska ze srebrnym medalem Mistrzostw Wielkopolski

Nie zwalnia tempa sportowa kariera uczennicy naszej szkoły Oliwii Spławskiej. Oliwia zaczynała przygodę ze sportem na zajęciach z lekkiej atletyki i gimnastyki prowadzonych w naszej szkole kiedy miała 8 lat, a od 3 lat wyczynowo trenuje biegi sprinterskie pod okiem trenera Dariusza Górskiego w klubie "Achilles" Leszno. Oliwia tyle co wróciła z zimowego obozu sportowego, który odbywał się w Szklarskiej Porębie. Okazja do sprawdzenia formy nadarzyła się bardzo szybko. 5 lutego wystartowała w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików w Kaliszu skąd przyjechała z tarczą, zdobywając srebrny medal w biegu na dystansie 300m oraz zajmując 4 lokatę na 60m. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 1003 gości oraz 0 użytkowników.