Aktualności

Turniej FIFA 22

Tradycją naszej szkoły stały coroczne turnieje w grę FIFA w trakcie trwania ferii zimowych. W tym roku turniej doczekał się już 12 edycji. Do rywalizacji stanęło też 12 uczestników, uczniów i absolwentów naszej szkoły, którzy z chęcią wracają by spotkać się i pograć z kolegami ze starej szkoły. Każdy z uczestników najpierw wylosował drużynę, którą prowadził przez cały turniej. Grano systemem „każdy z każdym” co dało łączną liczbę 66 meczów i ponad 8 godzin wspólnej zabawy, sportowych emocji, wspaniałych zwycięstw, zaskakujących zwrotów akcji, bolesnych porażek ale przede wszystkim doskonałej integracji. Mimo, że uczestnicy zawodów prezentowali różny poziom, to w całej stawce nie znalazł się nikt kto by przegrał wszystkie mecze, zwycięzca z kolei ograł wszystkich bez wyjątku. Okazał się nim, tak jak przed rokiem, Jakub Sobecki. Podium uzupełnili inni absolwenci naszej szkoły - Jakub Małecki oraz Kamil Kaczmarek.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 652 gości oraz 0 użytkowników.