Aktualności

Pasowanie w Filii Bibliotecznej

Dwa tygodnie temu uczestniczyliśmy w uroczystości pasowania na czytelnika w bibliotece szkolnej, a 22.11.2021 roku skorzystaliśmy z zaproszenia do Filii Bibliotecznej w Bukówcu Górnym. Uroczystość została przygotowana przez panią bibliotekarkę Natalię Malanowską. W obecności dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej we Włoszakowicach pani Eweliny Skopińskiej uczniowie złożyli ślubowanie, a potem nastąpiło pasowanie pierwszoklasistów na czytelników Biblioteki Publicznej.

Dzieci obiecały dbać o książki i należycie wypełniać obowiązki czytelnika. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i „Baśnie Andersena”. Po części uroczystej uczniowie mogli zwiedzić pomieszczenie biblioteki i wypożyczyć wybrane książki.

Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze, a nowi czytelnicy od tego momentu będą z przyjemnością odwiedzać mury filii bibliotecznej.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 962 gości oraz 0 użytkowników.