Aktualności

ZDROWE POSIŁKI NIE MUSZĄ BYĆ WCALE NUDNE - DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. W związku z powyższym dnia 8 listopada uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią Panią Magdaleną Miś obchodzili „Dzień Zdrowego Śniadania”. W tym dniu na klasowych stołach znalazły się tylko i wyłącznie zdrowe produkty. Uczniowie samodzielnie według własnego pomysłu z przyniesionych składników przygotowywali pyszne, kolorowe kanapki. Hitem, a zarazem przysmakiem okazał się świeżo wyciskany sok owocowy, który pomogła nam zrobić jedna z mam Pani Barbara Samol. Śniadanie zniknęło ze stołu w okamgnieniu.

Celem tej akcji było zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 694 gości oraz 0 użytkowników.