Aktualności

Akcja charytatywna

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to kim jest,

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi" - Jan Paweł II

 W dniach 4 – 13 października 2021roku na terenie naszej szkoły po raz kolejny odbyła się zbiórka charytatywna na rzecz chorej na SMA Marysi Drożdżyńskiej z Brenna. Celem akcji było wdrażanie do udzielania pomocy ludziom potrzebującym. Tym razem zbieraliśmy makulaturę, zużyte baterie i kasztany. W akcję pomocy dla małej Marysi włączyli się uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły. Do Marysi pojechał wypełniony po brzegi zebranymi surowcami bus.

Wszystkim, których poruszyło serce i wsparli małą Marysię serdecznie dziękujemy.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 569 gości oraz 0 użytkowników.