Aktualności

Wycieczka do kina

We wtorek 12 października klasa III i klasa IV naszej szkoły pod opieką swoich wychowawczyń Pani Anny Grochowczak i Pani Magdaleny Miś oraz mam Pani Pauliny Kurpisz i Pani Urszuli Malcherek uczestniczyły w wycieczce do kina Cinema 3 D w Lesznie.

Punktualnie o godz. 8:00 zebraliśmy się przed szkołą, a o godz. 8:10 wyruszyliśmy autokarem do Leszna. Tuż przed godz. 9:00 dotarliśmy na miejsce. Kupiliśmy popcorn i zajęliśmy miejsca w sali kinowej. Kilka reklam i w sali nastała ciemność, a po chwili rozpoczął się film pt. „Jak rozmawiać z psem”. Główny bohater filmu to chłopiec o imieniu Olivier, który ma 12 lat i jest technologicznym geniuszem. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Henry.

Pewnego dnia Olivier przeprowadza tajemniczy eksperyment, w wyniku którego między czworonogiem a jego właścicielem nawiązuje się telepatyczna więź. Od tej pory chłopiec słyszy myśli własnego psa, dzięki czemu mogą ze sobą normalnie rozmawiać. Niestety na trop chłopca i jego psa wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników eksperymentu. Olivier i Henry ruszają do akcji. Zaczyna się przygoda pełna humoru, zwrotów akcji i wielkiej przyjaźni.

Po zakończonej 90 minutowej projekcji uczestnicy wycieczki udali się na wspólny posiłek do Mc. Donalda.

Około godziny 12:30 w doskonałych nastrojach powróciliśmy do szkoły i udaliśmy się do domów. W drodze powrotnej wszyscy opowiadali sobie najlepsze i najśmieszniejsze sceny z filmu.

To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej radość, zadowolenie i dobry humor.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 1659 gości oraz 0 użytkowników.