Aktualności

Podsumowanie akcji Sprzątania Świata

Podsumowanie akcji Sprzątania Świata

6 października 2020 roku na terenie leśniczówki Koczury odbyło się podsumowanie akcji Sprzątania Świata. W spotkaniu wzięli udział reprezentanci szkół podstawowych z rejonu gminy Włoszakowice oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Włoszakowic.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl.III pod opieką Wioletty Zając. Nadleśnictwo Włoszakowice i Gminny Zakład Komunalny z Włoszakowic przygotowali dla zebranych gry i zabawy na terenie nadleśnictwa, wycieczkę po lesie, smażenie kiełbasek przy ognisku oraz upominki dla wszystkich grup. Był to miło spędzony czas.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks. Teodora Kurpisza

w Bukówcu Górnym

ul. Powstańców Wlkp. 114
64 -140 Włoszakowice
woj. wielkopolskie

T: +48 65 5 372 207
F: +48 65 5 372 207
E: bukzs@wp.pl

Najczęściej oglądane

Odwiedza nas 662 gości oraz 0 użytkowników.