Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W piątek 26 czerwca odbyło się Zakończenie Roku Szkolnego. Ze względu na pandemię koronowirusa, od marca  nauka odbywała się zdalnie, dlatego też nie było uroczystej akademii i wręczania świadectw oraz nagród na forum szkoły.

Każda klasa odbierała świadectwa o innej godzinie. Na samym początku przybyli uczniowie klasy ósmej, którzy skończyli edukację w naszej szkole. Tegorocznych absolwentów ominął polonez, program artystyczny   i prezentacja zdjęć - wspomnień z 8 lat nauki w szkole podstawowej. Pan Dyrektor wraz z wychowawcą Panem Łukaszem Koniecznym wręczyli świadectwa, nagrody, listy gratulacyjne oraz podziękowania dla rodziców, którzy aktywnie włączali się w życie szkoły. Następnie świadectwa odbierali uczniowie pozostałych klas. Wszyscy w maseczkach i rękawiczkach.

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego, ze względu na swą wyjątkową oprawę, na pewno na długo zapisze się w naszej pamięci. Miejmy nadzieję, że we wrześniu wszyscy wypoczęci i zdrowi wrócimy już w szkolne mury.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 560 gości oraz 0 użytkowników.