Aktualności

Wyjazd na teatrzyk klas I - III

Wyjazd na teatrzyk klas I - III

Dnia 23 października 2019 roku, klasy I, II i III wraz z wychowawczyniami: p. G. Rollą, p. W. Zając i p. M. Drobnik oraz praktykantkami: p. M. Drobnik i p. M. Sieracką udały się do Leszna, gdzie teatrzyk pt.:  „Alladyn... baśń tysiąca i jednej nocy. Muzyczna opowieść.” wystawiał Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Przedstawienie odbywało się w auli Wyższej Szkoły Humanistycznej. Aktorzy w bardzo ciekawy sposób przedstawili trudną drogę do miłości ulicznika Alladyna i księżniczki Dżamili. Nie zabrakło również postaci zabawnego dżina, który pomógł głównemu bohaterowi zdobyć serce ukochanej. Jak w każdej historii były też postacie negatywne, ale i tym razem okazały się zbyt słabe, żeby wygrać. Całemu przedstawieniu uroku dodawały efekty świetlne oraz przepiękne piosenki wykonywane przez artystów krakowskiego teatru. Także scenografia sprawiała, że wszyscy przenieśliśmy się do odległej, magicznej krainy.

Pełni wrażeń i dobrych wspomnień wróciliśmy po skończonej inscenizacji na lekcje.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 866 gości oraz 0 użytkowników.