Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - tytuł wraca do Bukówca

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - tytuł wraca do Bukówca

W czwartek 10 października dwie ośmioosobowe sztafety wybrały się do leszczyńskiego parku Jonstona, aby rywalizować w mistrzostwach powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Dwie sztafety 8x800m z całkiem innymi celami.

Dziewczyny (rocznik 2007 i młodsze) pojechały z nastawieniem zdobycia medalu, a najlepiej odzyskania tytułu mistrzowskiego sprzed dwóch lat. Chłopcy, w większości z klasy pierwszej i drugiej, pojechali po naukę, po doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. I jedna i druga sztafeta wróciła do domu z tarczą. Dziewczęta w pięknym stylu wygrały swoją rywalizację, tylko na moment tracąc prowadzenie. Chłopcy dzielnie i ogromnym zapałem walczyli o jak najwyższą pozycję budząc zachwyt zgromadzonych kibiców. Ostatecznie zajęli 7 miejsce będąc zdecydowanie najmłodszą drużyną mistrzostw. Z pewnością dzisiejsze zawody należy zaliczyć do udanych.

Skład złotej drużyny, która w przyszłym tygodniu powalczy w Mistrzostwach Wielkopolski stanowiły: Jagoda Grześkowiak, Zuza Kaczmarek, Weronika Lasik, Nikola Sobierajska, Malwina Poniży, Martyna Grzesiecka, Wiktoria Maciejewska i Oliwia Spławska.

Drużyna chłopców brała udział w zawodach w składzie: Kacper Czapczyński, Adam Kazubski, Nikodem Kaźmierczak, Dawid Golczak, Marcel Maćkowiak, Hubert Sterna, Marek Sieracki i Mateusz Sieracki.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 655 gości oraz 0 użytkowników.