Aktualności

Akcja „Sprzątamy z prezydentem”

Akcja „Sprzątamy z prezydentem”

20 września 2019r. uczniowie klasy II przystąpili do ogólnopolskiej akcji „SprzątaMy las”. Zorganizowane działanie odbyło się pod patronatem prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Do akcji zaangażowano 430 nadleśnictw. Nadleśnictwo Włoszakowice sprzątanie terenów leśnych zorganizowało na Krzyżowcu.

Oprócz nas w akcji wzięły udział inne szkoły z terenu naszej gminy i inni chętni uczestnicy, którym nie jest obojętny stan lasu. W ciągu 45 minut nazbieraliśmy 3 pełne worki śmieci. Przykry jest fakt, że pozostałe grupy również nazbierały sporo odpadów. Apelujemy do wszystkich osób, które korzystają z uroków lasu, aby wchodząc na jego teren pamiętały o zabraniu wniesionych do niego opakowań, worków i innych śmieci. Dbajmy o nasze wspólne dobro.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 798 gości oraz 0 użytkowników.