Aktualności

Spotkanie z Policjantem w klasie 1

Spotkanie z Policjantem w klasie 1

26 września przybył do uczniów klasy pierwszej niecodzienny gość - dzielnicowy włoszakowickiego posterunku - Pan Piotr Górny , który przeprowadził z dziećmi pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze.

Zwrócił uwagę na najważniejsze zasady ruchu drogowego dotyczące dzieci , jak również ich rodziców. Dzieci ochoczo odpowiadały na pytania gościa i z uwagą wysłuchały jego rad. Na koniec Pan Policjant wręczył każdemu uczniowi opaskę odblaskową i smycz do zawieszenia odblasku. Uczniowie obiecali, że odblaski będą przypięte do tornistrów. 

Dzieci serdecznie podziękowały Panu dzielnicowemu za cenne rady i miłe spotkanie , które na długo zapamiętają.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 561 gości oraz 0 użytkowników.