Aktualności

Obóz sekcji akrobatycznej 2019

Obóz sekcji akrobatycznej 2019

Po bardzo intensywnym poprzednim roku szkolnym dziewczęta odpoczywały do połowy sierpnia. Wtedy to rozpoczęliśmy już nasze treningi, by dobrze przygotować się do sezonu. Kolejnym etapem tych przygotowań był obóz, który już chyba na stałe wpisuje się w kalendarz naszych działań.

I tak w drugim tygodniu września nasza gromadka znalazła się ponownie we Wieleniu w Ośrodku Trzy Jeziora, który idealnie sprawdza się jako baza treningowa. Pracy było sporo, bo praktycznie przerwy robiliśmy wyłącznie na posiłki i sen. Spora ilość zajęć, od specjalistycznych po rekreacyjne, już zaczęły procentować wyższymi umiejętnościami. Taki wyjazd ma jeszcze jedną nieocenioną wartość... czyli integrację  i wzajemne poznanie się, a jest to jeden z ważniejszych aspektów pracy w grupie.

Dziękujemy wszystkim, którzy choćby w najmniejszym stopniu pomogli nam w organizacji tego przedsięwzięcia. Bardzo dziękujemy Ośrodkowi Trzy Jeziora z przemiłe przyjęcie i profesjonalną obsługę. Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Marcinka za bezinteresowną (jak zawsze) pomoc w przewiezieniu obozowego sprzętu.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 668 gości oraz 0 użytkowników.