Aktualności

Mecz 8 SP - 3 G

Mecz 8 SP - 3 G

Tradycją stało się już, że pod koniec roku szkolnego rozgrywany jest mecz piłki nożnej pomiędzy odchodzącymi uczniami, a resztą szkoły. Jednakże w tym roku spotkanie odbyło się na nieco innych zasadach oraz miało również swój drugi cel.

Zmiany polegały na tym, że mecz rozgrywał się między reprezentacją chłopaków z klasy IIIg i 8SP. Także tym razem nauczyciel języka angielskiego, Łukasz Stachowiak, wsparł jeden z zespołów - drużynę ósmoklasistów.

Spotkanie miało na celu w miłej atmosferze pożegnać uczniów kończących szkołę, lecz w tym roku był to również mecz upamiętniający naszego zmarłego kolegę Mikołaja Królikowskiego.

 Zanim zawodnicy zaczęli grę, pamięć o Mikołaju uczczono minutą ciszy, następnie wszyscy tam zebrani wspólnie się pomodlili.

Od początku bardzo szybkie tempo narzucili chłopacy z IIIg jednak pierwsza bramka należała do klasy 8, a jej zdobywcą był Bartosz Stępczak. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1 . W drugiej części padło jeszcze 5 celnych strzałów dla chłopaków z kl. 8 oraz 2 gole dla IIIg, co dało zwycięstwo ósmoklasistom. Nie wynik był jednak w tym meczu najważniejszy, a dobra zabawa w duchu fair play, szacunku dla rywala oraz upamiętnienie naszego przyjaciela.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 814 gości oraz 0 użytkowników.