Aktualności

Podsumowanie konkursu LOP 2019

Podsumowanie konkursu LOP 2019

Podsumowano XXXII edycję konkursu Ligi Ochrony Przyrody pt. „Mój las”. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie wraz z opiekunami szkolnych kół LOP i swoimi rodzicami spotkali się 14 czerwca 2019 roku na terenie Nadleśnictwa Koczury. Otwarcia uroczystości dokonał prezes Zarządu LOP Oddziału Leszno, pan Dariusz Kociubiński. Do konkursu ogółem nadesłano 245 prac z 21 szkół w kategoriach:

- szkoły podstawowe kl. I – III – 189 prac;

- szkoły podstawowe kl. IV – VI – 40 prace;

- szkoły podstawowe kl. VII – VIII i gimnazja – 11 prac;

- szkoły liceów ogólnokształcących i ponadgimnazjalnych szkół zawodowych – 5 prac.

Potem odbyła się wyczekiwana część, czyli rozdanie nagród. Wśród wyróżnionych uczniów z naszej szkoły byli:

- Filip Grześkowiak i Aleksander Szulc z kl.I SP;

Aldona Kot z kl. VII SP.

Wyróżnieni otrzymali dyplomy i upominki w postaci pięknych albumów o Nadleśnictwie Włoszakowice. Opiekunom szkolnych kół LOP za nadzór nad przygotowaniem prac konkursowych w swoich placówkach wręczono dyplomy z podziękowaniami.

Serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym osobom. Życzę dalszego rozwijania pasji przyrodniczych i kolejnych sukcesów.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 420 gości oraz 0 użytkowników.