Aktualności

Gminny Konkurs Piosenki Śpiewające dzieciaki 2019

Gminny Konkurs Piosenki Śpiewające dzieciaki 2019

27 maja 2019r czworo uczniów z klas I – II uczestniczyło w Gminnym Konkursie Piosenki „Śpiewające dzieciaki”. Konkurs odbywał się w Szkole Podstawowej im. K. Kurpińskiego  we Włoszakowicach. Naszą szkołę  reprezentowali: Weronika Dolata i  Marta Jakubowska  z klasy I oraz Rafał Jasiński i Nadia Małecka z klasy II.

Głównym celem przeprowadzanego konkursu było rozwijanie zdolności wokalno – muzycznych uczniów klas młodszych. Uczniowie wcześniej musieli przygotować piosenkę z repertuaru  dziecięcego. Można było przygotować odpowiedni strój adekwatny do swojego występu. Później każdy musiał zaprezentować się jak najlepiej przed zgromadzoną publicznością. Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Wiktoria Nadtochiy (SP Dłużyna, kl. 2);

II miejsce – Milena Rydlichowska (SP Krzycko Wielkie, kl. 2);

III miejsce – Szymon Szczepaniak (SP Włoszakowice, kl. 1).

Nasi uczniowie otrzymali dyplomy za udział i słodkie upominki. Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa we Włoszakowicach i Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowicach.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 420 gości oraz 0 użytkowników.