Aktualności

Certyfikat "Dobrze czytam" 2019

Certyfikat "Dobrze czytam" 2019

Dzień 4 czerwca 2019 roku zapisze się w pamięci ośmiorga uczniów klasy II, gdyż właśnie tego dnia przystąpili do swojego pierwszego egzaminu, który sprawdzał umiejętność pięknego, płynnego czytania i co najważniejsze, czytania ze zrozumieniem. Drugoklasiści doskonale poradzili sobie z przygotowanym wcześniej tekstem oraz zupełnie nowym, przygotowanym przez polonistkę naszej szkoły.

Komisja oceniająca umiejętności czytelnicze uczniów w składzie: dyrektor szkoły pan Daniel Piasecki, polonistka pani Anna Grochowczak oraz wychowawczyni klasy II pani Magdalena Drobnik,  po przesłuchaniu uczestników stwierdziła, iż wszyscy pozytywnie zaliczyli egzamin.

Emanuel Apolinarski, Marcin Borowczak, Gabriela Dudziak, Filip Grycz,  Rafał Jasiński, Zuzanna Kaczmarek, Nadia Małecka oraz Natalia Śledź odbiorą certyfikat Dobrze czytam w obecności wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły podczas uroczystego apelu na zakończenie roku szkolnego.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 746 gości oraz 0 użytkowników.