Aktualności

Występ na CJD 2019

W sobotę 25 maja w Boszkowie odbyła się jedenasta edycja Akcji: "Czyszczenie Jeziora Dominickiego" organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa oraz portal e-boszkowo.pl. Już od rana wolontariusze oraz nurkowie zbierali śmieci, zarówno te z jeziora ale też i z terenów wokół niego.

Na zakończenie akcji organizatorzy przygotowali dla wszystkich wiele atrakcji, konkursów dla dzieci i dorosłych, a nasza sekcja akrobatyczna UKS Sokolik wystąpiła z pokazem. Sądząc po brawach jakie otrzymaliśmy nasza prezentacja bardzo się spodobała oklaskującym nas widzom. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, a licznej publiczności za tak przemiły doping.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 1437 gości oraz 0 użytkowników.