Aktualności

Mistrz Świata na treningu w naszej szkole

Mistrz Świata na treningu w naszej szkole

Dziś, już po raz trzeci, odwiedził nas pan Krzysztof Hubert, Mistrz Świata w Akrobatyce. To niezwykły człowiek o wielkim sercu i umiejętnościach, którymi się z nami po raz kolejny dzieli.

Przez ponad trzy godziny dziewczęta sporo się napracowały i mimo że nie było łatwo, dały radę. Pan Krzysztof bardzo dużo nam podpowiedział, nauczył i udzielił wielu cennych wskazówek, które wykorzystamy na naszych treningach.
Bardzo cieszy fakt, że dziewczęta z ogromną determinacją i odwagą podchodziły (niektóre pierwszy raz w życiu) do trudnych elementów, jak salto czy flick flack oraz łączeniu ćwiczeń w złożone kombinacje.

Niewątpliwie najtrudniejszą ewolucją, którą dziś zaczęliśmy się uczyć było podwójne salto w tył. To ćwiczenie wymaga niezwykłej koordynacji i skoczności. Pełne dwa obroty (z asekuracją) wykonała dziś Nikola ale już wiemy, że będziemy na treningach pracować dalej nad tą umiejętnością z Ritą, Karoliną i Jagodą.
Ogromnie raz jeszcze SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Panu Krzysztofowi i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie do Bukówca.

 

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 679 gości oraz 0 użytkowników.