Aktualności

Wyjazd klas I i II na gminne zawody sportowe do Włoszakowic.

Wyjazd klas I i II na gminne zawody sportowe do Włoszakowic.

Dzień 12 marca 2019 roku pozostanie w pamięci uczniów klasy I i II, jako dzień sportowych zmagań, gdyż właśnie w tym dniu odbyły się Mistrzostwa Gminy Włoszakowice klas I – III.  Przygotowania do nich trwały już od początku roku szkolnego, ponieważ uczniowie na zajęciach wychowania fizycznego doskonalili umiejętność poprawnego wykonywania konkurencji sportowych, szybkość i precyzję.

Konkurencji było sporo, ale pierwszoklasiści i ich o rok starsi koledzy  dawali radę  świetnie prezentując się  podczas zawodów sportowych i rywalizując w swoich kategoriach wiekowych ze szkołami z Dłużyny, Jezierzyc Kościelnych, Krzycka Wielkiego i Włoszakowic.

Pierwsza klasa pod opieką p. Wioletty Zając zaciekle  walczyła i starała się zdobywać jak najwięcej punktów, ale niestety nie udało im się zająć miejsca na podium. Natomiast klasa II prowadzona przez p. Magdalenę Drobnik, uplasowała się na trzecim miejscu tuż za  Krzyckiem Wielkim i Jezierzycami Kościelnymi. Emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji było mnóstwo, ale humory dopisywały wszystkim i co najważniejsze nikt nie nabawił się kontuzji. Zawody przebiegły  w duchu sportowej rywalizacji i przyniosły zadowolenie oraz zapewnienie spotkania na zawodach za rok.

Klasę I reprezentowali: Marta Jakubowska, Gabriela Furman, Wanessa Małecka Anastazja Śliwa, Michalina Grzesiecka, Tobiasz Dudek,  Adam Kazubski,  Hubert Sterna,  Oskar Tajchert, Aleksander Szulc.

Natomiast skład klasy II wyglądał następująco:  Gabriela Dudziak, Zuzanna Kaczmarek, Nadia Małecka, Natalia Śledź, Zuzanna Marciniak, Emanuel Apolinarski, Marcin Borowczak, Kamil Fliger,  Rafał Jasiński, Marcel Poniży.

 

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 756 gości oraz 0 użytkowników.