Aktualności

Wyjazd do Leszna

We wtorek 8 stycznia 2019 roku  uczniowie klasy I i II wraz z opiekunkami  p. W. Zając, p. M. Drobnik oraz p. G. Rollą wybrali się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie na przedstawienie p.t. Śnieżka  w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Podczas godzinnego przedstawienia uczniowie śledzili losy pięknej Śnieżki, której urody zazdrościła zła macocha.  Przedstawienie obfitowało w wiele ciekawych zwrotów akcji, scen dramatycznych i wesołych. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze . Zło zostało pokonane.

Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało, gdyż zawierało elementy humorystyczne, aktorzy mieli ciekawe stroje, nawiązywali kontakt z publicznością, śpiewali wesołe piosenki i tańczyli.

Wyjazd uznać można za udany.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 745 gości oraz 0 użytkowników.