Aktualności

Mistrzostwa Gminy Włoszakowice w tenisie stołowym 2018

17 i 18 grudnia odbyły się Mistrzostwa Gminy Włoszakowice w tenisie stołowym dzieci i młodzieży szkolnej. Każda ze szkół mogła wystawić 3 dziewczynki i 3 chłopców. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym w dwóch grupach.

W poniedziałek do rywalizacji przystąpili uczniowie klas 7 SP, 8 SP i 3 gimnazjum. Spośród uczniów naszej szkoły najlepiej wiodło się Markowi Lipowemu, który wywalczył 4 miejsce w turnieju w kategorii chłopców starszych. Pozostali reprezentanci naszej szkoły: Nadia Lipowa, Aleksandra Wojciechowska, Dominika Grycz, Bartosz Stępczak, Błażej Kot.

We wtorek przy stołach stanęli uczniowie młodsi. Najlepszym wynikiem tego dnia pochwalić się może Igor Praiss, który wywalczył 5 miejsce. Pozostali reprezentanci naszej szkoły: Nadia Szady, Marta Kiełczewska, Antonina Mocek, Kamil Kaczmarek, Krystian Poloch.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 222 gości oraz 0 użytkowników.