Aktualności

Klasy I i II na przedstawieniu w Lesznie

Klasy I i II na przedstawieniu w Lesznie

Dnia 23 października uczniowie klasy  I i II wraz z opiekunkami wybrali się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, aby obejrzeć spektakl  Piotruś Pan i piraci. Aktorzy katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie przedstawili przygodę wiecznego dziecka, czyli Piotrusia Pana, który chcąc ratować przyjaciółkę przeżywa mnóstwo ciekawych i niebezpiecznych zarazem przygód.

Przez ponad godzinę nasze dzieci z zapartym tchem śledziły losy Piotrusia i jego przyjaciół podziwiając ciekawe stroje i dekoracje, wesołe rozmowy, tańce i piosenki, a także niezwykłe efekty świetlne. Mogły również współuczestniczyć w przedstawieniu komunikując się z aktorami.

Wyjazd należy uznać za udany, gdyż uczniowie chętnie dzielili się wrażeniami z obejrzanego przedstawienia i wykonali piękne prace plastyczne, które zdobią gazetkę na korytarzu szkolnym.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 216 gości oraz 0 użytkowników.