Aktualności

Podsumowanie akcji Sprzątania Świata 2018

Podsumowanie akcji Sprzątania Świata 2018

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym podsumowaniu akcji Sprzątania Świata. Tegoroczne spotkanie miało miejsce 18 października na Krzyżowcu. Uczniowie z klasy I, VII i III gimnazjum pod opieką Wioletty Zając brali udział w podchodach z mapą po lesie. W tym roku hasłem przewodnim było: „AKCJA – SEGREGACJA!  2 x więcej, 2 x czyściej”.

Otwarcia spotkania dokonał pan Krzysztof Kaczmarek z Gminnego Zakładu Komunalnego z Włoszakowic oraz pan Marek Wąsowicz z Nadleśnictwa z Włoszakowic. W zabawach brały udział szkoły z Dłużyny, Jezierzyc Kościelnych, Krzycka Wielkiego, Włoszakowic i Bukówca Górnego oraz reprezentanci Środowiskowego Domu Samopomocy z Włoszakowic.

Piękna jesienna aura w otoczeniu lasu sprzyjała dobrej zabawie. Na zakończenie odbyło się smażenie kiełbasek przy ognisku. Później dokonano podsumowania imprezy. Każda szkoła  otrzymała nagrody rzeczowe w postaci zestawów książek i drobnych upominków dla uczestników. Organizatorami akcji byli: Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. we Włoszakowicach, Nadleśnictwo Włoszakowice oraz Firma Usługowo – Handlowa Dominik Zając.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 518 gości oraz 0 użytkowników.