Aktualności

SZACHOWE MISTRZOSTWA

Tomasz Stankowiak, uczeń klasy III gimnazjum był jedynym reprezentantem naszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu Leszczyńskiego w szachach szybkich.

Zawody odbyły się 9 października  w ZSO Włoszakowice w tempie 15 minut na zawodnika. Organizatorzy prowadzili klasyfikację drużynową i indywidualną. Najlepiej w zawodach radzili sobie szachiści z Włoszakowic, wygrywając we wszystkich kategoriach wiekowych w powiecie ziemskim. W powiecie grodzkim natomiast prym wiodły SP nr Leszno i ZS nr 2 Leszno. Nasz „rodzynek” wywalczył 4 miejsce indywidualnie w Powiecie ziemskim w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 611 gości oraz 0 użytkowników.