Aktualności

Szybki start

Szybki start

Dość pracowicie rozpoczął się rok szkolny dla sekcji gimnastyczno - akrobatycznej UKS Sokolik. Już w sierpniu rozpoczęliśmy treningi, by przygotować się do nadchodzących we wrześniu wydarzeń.

Bardzo intensywne treningi dały efekt i 9 września zespół wystąpił na uroczystości 85 - lecia OSP w Bukówcu Górnym. Zgromadzona publiczność bardzo ciepło nas przyjęła, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za zaproszenie na tak dostojną uroczystość.

Dzień później cała ekipa znajdowała się już we Wieleniu na krótkim obozie kondycyjno - szkoleniowym, gdzie bardzo intensywnie pracowaliśmy nad poprawą i doskonaleniem swoich umiejętności akrobatycznych. Ośrodek Trzy Jeziora, w którym byliśmy zakwaterowani doskonale się sprawdził jako baza treningowa. Mieliśmy na wyłączność salkę do ćwiczeń, piękną okolicę z widokiem na jezioro, świetne wyżywienie, a ponadto dzięki uprzejmości ośrodka skorzystaliśmy z dodatkowych atrakcji jak dostęp do sali zabaw, bowlingu, czy ognisko, które otrzymaliśmy w gratisie.

Dzięki tak komfortowym warunkom mogliśmy skupić się na pracy, a jej efekty wszyscy będą mogli zobaczyć już niebawem podczas kolejnych edycji Biegu Sokoła i Festynu Szkolnego w Bukówcu Górnym. Zapraszamy !!!

Serdecznie dziękujemy Panom Pawłowi i Jackowi Marcinkom za pomoc w przewiezieniu obozowego sprzętu. Podziękowania kierujemy również do kierownictwa i obsługi Ośrodka Trzy Jeziora za świetne przyjęcie, udogodnienia i otrzymane gratisy. 

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 262 gości oraz 0 użytkowników.