Aktualności

Pielgrzymka klasy III do Lichenia

Dnia 11 czerwca 2018 r., w poniedziałek wybraliśmy się z całą klasą na pielgrzymkę do Lichenia. Zebraliśmy się o godzinie 6:00 w kościele, aby pomodlić się o szczęśliwą wyprawę, po czym o 6:20 był już wyjazd.

Każdemu z nas towarzyszyła mama. Zaprosiliśmy też księdza proboszcza Marka Kanteckiego oraz wychowawczynię WiolettęZając. Pierwszym przystankiem był las Grąbliński, w którym odbywała się droga krzyżowa prowadzona przez księdza. Następnie dotarliśmy do celu naszej pielgrzymki, do Lichenia, gdzie w strojach komunijnych udaliśmy się na mszę świętą do bazyliki Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej. Po uroczystej mszy świętej każdy mógł indywidualnie zwiedzać sanktuariu. Przed 17:00 spotkaliśmy się w autobusie i zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu. Pielgrzymka była dla nas wyjątkowym przeżyciem.

Serdecznie dziękujemy księdzu Markowi Kanteckiemu za przewodnictwo podczas pielgrzymki, ciekawe opowiadanie, wspólną drogę krzyżową, współodprawianie mszy w naszej intencji oraz duchowe przeżycia.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 708 gości oraz 0 użytkowników.