Aktualności

I miejsce w powiecie leszczyńskim w rankingu na najbardziej usportowioną szkołę

Mijający rok szkolny obfitował w wiele sukcesów sportowych. Reprezentanci naszej szkoły trzykrotnie brali udział w zawodach najwyższej, wojewódzkiej rangi. W każdych takich zawodach szkoła otrzymuje punkty w zależności od uzyskanej pozycji.

Uzyskane punkty mnoży się przez ilość konkurencji sportowych, w których szkoła brała udział na szczeblu wojewódzkim. Dzięki bardzo dobrym występom naszych zawodników w finałach Sztafetowych Biegów Przełajowych, Czwórboju LA oraz Drużynowych Biegów Przełajowych nasza szkoła została sklasyfikowana na 1 pozycji w rankingu na najbardziej usportowioną szkołę w powiecie leszczyńskim i 83 w województwie wielkopolskim.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 796 gości oraz 0 użytkowników.