Aktualności

Pożegnalny mecz piłki nożnej

Tradycją stało się już, że pod koniec roku szkolnego rozgrywany jest mecz piłki nożnej pomiędzy odchodzącymi uczniami klasy IIIg, zwykle wspomaganymi przez nauczyciela j. angielskiego p. Łukasza Stachowiaka, a reprezentacją pozostałych klas.

Nie inaczej było też tym razem, kiedy to w czwartkowe popołudnie rozegrane zostało piłkarskie spotkanie składające się nietypowo w 3 tercji. Od początku bardzo szybkie tempo narzucili zawodnicy "Reszty Szkoły" prowadząc zdecydowanie przez 2 pierwsze części spotkania. W ostatniej części przewagę przejęli jednak zmotywowani dopingiem zawodnicy klasy 3 gimnazjum, którzy ostatecznie zwyciężyli 11:9. Nie wynik był jednak w tym meczu najważniejszy, a dobra zabawa w duchu fair play i szacunku dla rywala.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 628 gości oraz 0 użytkowników.