Aktualności

Dzień dziecka 2018

Pierwszego dnia czerwca jak co roku odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka i Sportu. O godz. 9.00  wszyscy uczniowie przybyli na kort obok Sali WDK. Nauczyciele wychowania fizycznego: panowie Dariusz Wandolski oraz Łukasz Konieczny zadbali o różnorodność konkurencji, w których brali udział nie tylko uczniowie. Swoją sprawność sprawdzili także przedstawiciele nauczycieli.

Uczniowie kibicowali i świetnie się bawili. W międzyczasie mamy z Rady Rodziców częstowały kiełbaskami oraz zimnymi napojami. Gdy Panowie wuefiści podliczyli punkty zdobyte w wieloboju sprawnościowym okazało się, że najlepsi w swoich kategoriach okazali się: III gimnazjum,  IVB  SP, a w ostatniej kategorii nauczyciele, którzy konkurowali z klasą ISP i III SP. Zwycięzcy dostali słodkie nagrody. Pan dyrektor w imieniu  nauczycieli przekazał słodycze uczniom klasy I i III.

Najlepiej dopingującą klasą okazała się najmłodsza klasa w szkole czyli I SP. Na końcu czekała na uczniów miła słodka niespodzianka w postaci lodów. Wszyscy uczniowie rozeszli się do domu w dobrych humorach zgodnie z hasłem „ Mały sport -wielka radość”.

Każdy będzie miło wspominał ten czas i czekał na przyszły rok, aby znów przeżyć sportowe emocje i być może odegrać się na rywalach.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 636 gości oraz 0 użytkowników.