Aktualności

Dzień Matki 2018

We wtorek, 29.05.2018r. o godz.11.00 w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Matki. Trzecioklasiści, zgodnie ze szkolną tradycją, przez ostatnie miesiące, pod okiem wychowawczyni Wioletty Zając przygotowywali przedstawienie dla swoich ukochanych mam.

Każdy uczeń przyniósł bukiet dla swojej mamy, który wręczony był na początku spotkania. Później dzieci zaprezentowały umiejętności recytatorskie wygłaszając różne wiersze o mamach. Wystąpiły też z krótkim przedstawieniem o tematyce ekologicznej. Zaśpiewały kilka piosenek zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Na koniec chłopcy pokazali swoje umiejętności taneczne do utworu "Wymarzona", w czym pod koniec układu wsparły ich również dziewczynki. 
Wokalno - teatralno - taneczne popisy uczniów klasy trzeciej wzruszyły oraz rozbawiły zgromadzoną publiczność. 

Po apelu uczniowie klasy trzeciej z ich mamami, panem dyrektorem i wychowawczynią spotkali się przy kawie i cieście.
Dziękuję panu Darkowi Wandolskiemu za oprawę muzyczną oraz cenne wskazówki przed występem, panu Tomkowi Kicińskiemu za przygotowanie napisu oraz wszystkim mamom za pomoc w przygotowaniu dzieci i klasowego spotkania po uroczystości.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 601 gości oraz 0 użytkowników.